Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630527

Andmeaida arendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tule meie tarkvaraarenduse meeskonda andmeaida arendajaks ja viime PRIA aruandluse uuele tasemele, seda nii tehniliselt kui kasutusvõimalustelt.

Arendaja ülesandeks on:

  • arendada aruandlussüsteemi, mille abil tehtavat aruandlust kasutatakse nii majasisesteks juhtimisotsusteks kui ka välistele partneritele (Maaeluministeerium, Euroopa Komisjon jne) aruandluse esitamiseks;
  • andmelaadimiste arendamine ja hooldamine;
  • ärianalüüsitarkvara SAP BusinessObjects’i toe pakkumine;
  • olla „parem käsi“ analüütikule andmevigade põhjuste otsimisel ja lahenduste leidmisel ning realiseerimisel.

Nõudmised kandidaadile

Tule meile, kui:

  • oled julge suhtleja ning oskad väljendada oma mõtteid nii suuliselt kui kirjalikult;
  • Sa naudid väljakutseid;
  • Sulle meeldib töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaliikmena;
  • Sa oled tegelenud andmeaida (andmelao) arendustega ning omad kogemust andmeladude ja ärianalüütika (BI) vahenditega (soovitavalt SAP BusinessObjects’i ärianalüüsi tarkvaraga);
  • Sul on kogemus SQL arendajana ning Oracle’i andmebaasitehnoloogias;
  • Sul on väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • võimalusi täiendada enda teadmisi koolitustel;
  • head töökeskkonda Tartu kesklinnas;
  • 8 tunniga piirduvat tööpäeva;
  • 35 päeva põhipuhkust aastas;
  • võimaluste piires paindlikku tööaega, meie jaoks on olulised tulemused;
  • töötasu sõltuvalt senisest töökogemusest alates 2000 eurot (bruto).

Lisainfo

Konkursile dokumentide esitamisega loeme kandideerija nõustunuks, et dokumentides avaldatud isikuandmeid kasutab PRIA kandidaadi teenistuskohale sobivuse hindamiseks.
Täpsem teave http://www.pria.ee/et/pria/privaatsuspoliitika/

Teenistuskoha nimetus: infotehnoloogia osakonna tarkvaraarenduse büroo peaspetsialist
Konkursi kontaktisik: Liisi Kase (personaliosakond), konkurss[ät]pria.ee, telefon 737 1343
Töö sisu kohta annab infot: Maret Valdisoo (tarkvaraarenduse büroo projektijuht),Maret.Valdisoo[ät]pria.ee, telefon 737 1349

Tööpakkumise number
#630527

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

PRIA missiooniks on toetada Eesti maaelu arengut. Meie põhiülesanneteks on toetuste haldamine ja registrite pidamine. Kogu meie tegevus on suunatud elukvaliteedi parandamisele maal. Meie töö kaugema tulemusena näeme, et elamine maal on võimalusterohke ning pakub kindlustunnet.

Vaata rohkem