Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51272

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- osalemine ettevõtte raamatupidamis- ja kontrollsüsteemis
- regulaarsete finants- ja logistiliste analüüside koostamine
- andmetabelist koondite tegemine
- andmete õigsuse ja kassade õigeaegse laekumise kontroll
- juhtkonna abistamine
- informatsiooni vahendamine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (majandus, matemaatika, füüsika, informaatika)
- hea üldistus- ja analüüsivõime
- informatsiooni kogumise ja süstematiseerimise oskus
- varasem kokkupuude andmetöötlusega ja tabelarvutusprogrammidega
- valmisolek pingeliseks iseseisvaks tööks
- täpsus, püsivus ja kohusetundlikkus
- väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office, Excel'i väga hea tundmine)
- hea suhtlemisoskus/suhtlemisvalmidus

eneseteostuse ja arenemisvõimalust huvitavas ja kiirelt arenevas ettevõttes, osalemist ettevõtte arendusprotsessis, püsivat konkurentsivõimelist sissetulekut, täiendkoolituse võimalusi.

Tööpakkumise number
#51272

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
12. september 2005

Taisto on bussinduses tegutsev ettevõte, kelle erinevates värvides reisibussid sõidavad mööda Eesti ja Euroopa teid juba 1993. aastast. Taisto Liinidel on üle kuuekümne väljumise päevas, kõige rohkem liiguvad meie bussid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Viljandis, Võrus ja Valgas.

Vaata rohkem

Analüütik