Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417375

Tööpakkumise number

417375

Töö kirjeldus

  • Raportite koostamine ja uuendamine
  • Arvete, aruannete ja muu dokumentatsiooni koostamine ja kontroll
  • Jooksvate probleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

  • Töökogemus sarnasel ametikohal
  • Tähelepanelikus ja kirg numbrite vastu
  • Tähtaegadest ja kokkulepetest kinnipidamine
  • Exceli kasutamise oskus kõrgel tasemel
  • Väga hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimeline töötasu
  • Tasuta lõunad, kuumad joogid ja puuviljad
  • Huvitav töö dünaamilises keskkonnas ja nooruslikus kollektiivis
  • Arengu- ja karjäärivõimalused kiiresti arenevas rahvusvahelises äris

Lisainfo

Elina Kallas
elina.kallas(at)redeemnordics.com
Tel: +372 53423739

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2016

Redeem pakub mobiiltelefonide ümbertöötlemise ja taaskasutuse täisteenust eesmärgiga pikendada kasutatud elektroonika eluiga. Redeem Nordics OÜ on osa Redeem grupist ja me pakume lisandväärtust Baltikumis ja Põhjamaades asuvatele klientidele. Redeem Nordics tegeleb kasutatud mobiiltelefonide ostmisega taaskasutuse ja ümbertöötlemise eesmärgil. Meie ülesanne on lisada väärtust kasutatud toodetele ja selle kaudu meie klientidele. Redeem Nordics on dünaamiline ja kiiresti arenev rahvusvaheline ettevõte.