Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127475

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenistuse eesmärk on tagada noorsootöö ja keele valdkondi puudutavate poliitiliste otsuste kujundamiseks vajalike näitajate ja analüüside ning nimetatud valdkonnas lühi- ja keskpikkade arenguprognooside olemasolu.

Peamised tööülesanded on:

  • valdkondade planeerimiseks ja arenguks informatsiooni koondamine ministeeriumis valdkondade eest vastutavate ametnikega kooskõlastatud indikaatorite ning tellitud uuringute alusel;
  • valdkondade näitajate alusel analüüside ning lühi- ja keskpikkade arenguprognooside teostamine, aruandlusprotsessis osalemine;
  • mõjude analüüsi teostamine;
  • rahvusvaheliste infovõrgustikega koostöö tegemine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad;
  • põhjalikud teadmised analüüsi meetoditest ja nende kasutamisoskus;
  • soovitavalt teadmised haridusvaldkonnast ja valitsusasutuste asjaajamiskorrast;
  • soovitavalt töökogemus riigi- või omavalitsuse vanemametniku kohal või erasektoris sarnase tasemega spetsialisti kohal;
  • iseseisvus, meeskonnatöö valmidus, hea suhtlemis- ja esinemisoskus;
  • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel, soovitavalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • analüüsi- ja sünteesivõime;
  • kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime;
  • korrektsus, täpsus;
  • tagajärgede ettenägemisvõime;
  • algatusvõime ja loovus uute lahenduste väljatööta¬miseks ning elluviimiseks;
  • stressitaluvus;
  • lojaalsus ja orienteeritus riigi huvidele.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kandideerijatel palume esitada motivatsioonikirjeldus ja CV palgasooviga.

Tööpakkumise number
#127475
Analüütik