Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185920

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda analüütikut, kes assisteerib ettevõtte krediidikomisjoni, komplekteerib koostöös müügijuhtidega taotluste juurde kuuluvad aruanded ja registripäringud. Samuti analüüsib erinevate tulemusüksuste ja projektide kasumlikkust, krediidiporfelli tervikuna, koostab vastavaid aruandeid.

Ootused kandidaadile

* väga hea Excel’i kasutamise oskus;

* kõrgharidus;

* täpsus, kohusetundlikkus, loovus.

Ettevõte pakub

tööd ja tööle vastavat tasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma elulookirjeldus kandideerides läbi CV Keskuse või elektronposti teel aadressile sulev(ät)olerex.ee märgusõnaga “analüütik” hiljemalt 29. oktoobriks 2009.

Tööpakkumise number
#185920

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2009

AS Olerex on suurimaid mootorikütuste jaemüüjaid Eestis. Ettevõtte üleriigilises ketis on 45 tanklat ning 250 töötajat.

Vaata rohkem

Analüütik