Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 35765

Tööpakkumise number

35765

Töö kirjeldus

- aruannete koostamine, analüüs ja programmeerimistugi

Nõudmised kandidaadile

- erialane kõrg- või lõpetamata kõrgharidus
- heal tasemel teadmised Windows XP ja Microsoft Office
- oskus töötada arvutikasutajatega
- väga hea eesti ja vene keele oskus
- suhtlemisvalmidus, kiirus, analüütiline mõtlemine ja vastutustunne

- perspektiivset tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes;
- tööalase koolituse ja karjääri võimalust;
- tööle vastavat tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2004

VP MARKET on kiiresti laienev ettevõte, milles igaühele pakutakse vastutusrikast, iseseisvust ja algatusvõimet nõudvat tööd. Pakume Teile suuri võimalusi karjääri tegemiseks ja arenemiseks ning töötulemustest sõltuvat palka. Ettevõttes töötab inimesi rohkem kui sajal erineval ametikohal ja kõigil on võimalus teha karjääri tavalisest müüjast kaubanduskeskuse juhatajaks. Isegi 14 VP MARKET“i kaubanduskeskuse juhatajat on oma karjääri alustanud kassiiri või müüja ametikohalt. Ettevõte hindab kõrgelt sõbralikku ja usaldusväärset kollektiivi, mille tuumaks on kompetentsed, lojaalsed ning enesekindlad töötajad.