Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60311

Tööpakkumise number

60311

Töö kirjeldus

Geoinformaatika osakonna juhtivspetsialisti põhiülesanneteks on modelleerida äriprotsesse, kirjeldada infosüsteemide funktsionaalseid ja mittefunktsionaalseid nõudeid, algatada ja viia läbi Tallinna linnavalitsuse geoinfosüsteemiga seotud projekte, mille rõhuasetus on tehnoloogial (tarkvara, riistvara, võrguühendused) ja andmetel ning osaleda nende edasiarendamisel.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldused
- riiklikult tunnustatud akadeemiline kõrgharidus;
- erialaste teadmiste olemasolu infosüsteemide, andmebaaside ja/või geograafia, kitsamalt GIS-i valdkonnas;
- hea suhtlemis- ja juhtimisoskus, sealhulgas oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada;
- kõrge pingetaluvus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.

Kandideerimisel tuleb kasuks:
- varasem töökogemus infosüsteemide projekteerimise, andmebaaside disainimise ja/või GIS-i valdkonnas;
- projektide juhtimise, meeskonnatöö kogemus ning Visio ja RUP-i tundmine;
- SQL, UML, XML (GML), Visual Basic või Visual C++ keelte tundmine;
- Oracle tundmine;
- GIS-i valdkonnas kasutatavate tehnoloogiate, standardite (ISO/TC 211, OpenGIS) ja tarkvarade (ESRI, MapInfo, Integraph, Bentley (GeoGraphics, ProjectWise) tundmine;

Geoinformaatika osakond on Tallinna Linnaplaneerimise Ameti struktuuriüksus, mille eesmärgiks on Tallinna linna geoinfosüsteemi (GIS) väljaarendamise kaudu muuta linna juhtimisel tehtavad otsused kvaliteetsemaks ja põhjendatumaks, linnavalitsuse töö kiiremaks ja efektiivsemaks ning võimaldada linnakodanikel ja muudel huvitatud isikutel kogutud ruumiandmetest saada informatsiooni parema elukvaliteedi tagamiseks.

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. märts 2006
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2006
Brutopalk:
14800 EEK kuus