Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198744

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tarkvara arendusprotsessis osalemine analüütiku rollis:
- tellija konsulteerimine ja arendusvajaduste analüüs;
- äriprotsesside kaardistamine;
- arendustellimuste läbivaatamine ja analüüs;
- funktsionaalsete nõuete loomine ja valideerimine;
- tarkvara arendajatele lähteülesannete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

  • infotehnoloogia erialal kõrgharidus või selle omandamine lõpetamisjärgus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • tarkvara arendusprotsessi tundmine;
  • UML-i tundmine;
  • tarkvara modelleerimisvahendite tundmine;
  • uute lahenduste väljatöötamise kogemus;
  • meeskonnatööle orienteeritus, avatus ja koostöö väärtustamine.

Kasuks tuleb:
  • algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi;
  • kiire õppimisvõime.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6300 (Henry Semmel, analüüsiosakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Tööpakkumise number
#198744

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.

Vaata rohkem

You are applying to:
Analüütik