Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 181216

Tööpakkumise number

181216

Töö kirjeldus

• tarkvara arendusprotsessis osalemine analüütiku rollis:
- tellija konsulteerimine ja vajaduste analüüs;
- äriprotsesside kaardistamine;
- arendustellimuste läbivaatamine ja analüüs;
- arendajatele lähteülesande koostamine;
• tarkvara arendusprotsessi parendamisel osalemine:
- arendusprotsessi kaardistamine;
- nõuete fikseerimine.

Nõudmised kandidaadile

• infotehnoloogia erialal kõrgharidus või selle omandamine;
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
• tarkvara arendusprotsessi tundmine;
• UML-i tundmine;
• tarkvara modelleerimisvahendite tundmine;
• uute lahenduste väljatöötamise kogemus;
• meeskonnatööle orienteeritus, avatus ja koostöö väärtustamine.

Kasuks tuleb:
• algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi;
• kiire õppimisvõime.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6300 (Henry Semmel, analüüsiosakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2009

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi haldusalas infokommunikatsioonitehnoloogia alaste arendus- ja haldusprotsesside efektiivne tagamine.