Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198181

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Credit Desk osakonda analüütikut.

SEB Panga Credit Desk osakond on Jaepanganduse divisjoni enim krediidiotsuseid langetav üksus, eesmärgiks läbi kiirete ja efektiivsete laenuotsuste tõsta kliendirahulolu ja toetada jätkusuutlikku krediidiportfelli kasvu.

Analüütiku tööülesanneteks on eraisikute väikelaenu taotluste analüüs, laenutaotluste ettevalmistamine otsustamiseks, enda poolt teostatud krediidiettepanekute esitlemine otsustajatele, klientidele sobiva, vajadusel alternatiivse, krediidilahenduse pakkumine,m klientide teavitamine krediidiotsustest.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kõrgemat haridust (või selle lõpetamist, soovitavalt majandus-või finantsalane kõrgharidus), hea analüüsi- ja riskitunnetusvõimet, meeskonnatöö oskust, positiivsust, head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust, vene keele oskust suhtlustasandil.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus krediiditoodetega seotud valdkonnas ja inglise keele oskus.

pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd ja head ülevaadet krediiditurul toimuvast nii üksikprojektide tasandil kui laiemalt. Võimalust õppida ja areneda rahvusvahelises kontsernis. Koostööd oma ala parimate asjatundjatega. Sõbralikku, professionaalset ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#198181

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
25. mai 2010

AS SEB Pank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on AS SEB Pank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Analüütik