Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196736

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SEB Pank otsib Turunduse ja kommunikatsiooni divisjoni ANALÜÜTIKUT, kelle tööülesannete hulka kuulub andmebaaside alusel kliendinimekirjade koostamine otsepakkumisteks, kliendibaasi modelleerimine ja analüüs, turuosade analüüs, kliendinimekirjade ja analüüside koostamise arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame suurte andmebaasidega töötamise kogemust ja/või SPSS PASW Modeler või SAS Enterprise Miner kasutamise kogemust, exceli kõrgtasemel kasutamise oskust, süsteemset mõtlemist ja analüüsioskust, meeskonna- ja koostöötahet (partneriteks on turunduse projektijuhid, müügijuhid, Äriarendus¬divisjon, e-ärisüsteemide osakond ja IT), head suhtlemisoskust, sihikindlust ja avatust, inglise keele oskust kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus analüütikuna ja/või erialane haridus, SQL-i või mõne muu päringukeele kasutamise oskus, accessi ja businessobjects´i kasutamise oskus, panga toodete ja protsesside tundmine, CRM-i pakkumiste protsessi tundmine.

Omalt poolt pakume huvitavat, väljakutseid esitavat ja suhtlemisrohket tööd rahvusvahelises ja pidevalt arenevas organisatsioonis, arenguvõimalust turunduses, professionaalset ja toetavat juhti, usaldust.

Tööpakkumise number
#196736

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2010
Kuulutus sisestati:
6. mai 2010

AS SEB Pank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on AS SEB Pank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.

Vaata rohkem

You are applying to:
Analüütik