Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197916

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • raportite (Excel)koostamine, parendamine ja jagamine
  • klienditoe mahtude pidev jälgimine ja lühianalüüs
  • tööjõuressursside hindamine erinevate tööülesannete planeerimiseks

Ootused kandidaadile

  • hea analüütilise mõtlemisega
  • Excelit kõrgtasemel valdav, detaile hindav/ tabav inimene
  • väga hea inglise keele oskusega
  • kõrgharidusega
  • hea meeskonnatöö oskusega
  • suurepärase raportite koostamise oskusega

Ettevõte pakub

  • rahvusvahelises meeskonnas töötamise kogemust

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus klienditoe analüütikuna

Tööpakkumise number
#197916

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
28. mai 2010
Kuulutus sisestati:
21. mai 2010

Personaliotsingufirma CVO Recruitment kliendiks on rahvusvaheline infotehnoloogia valdkonda kuuluv ettevõte, kelle klienditeeninduse meeskonda otsime tööjõu ressursside hindamise analüütikut

Vaata rohkem

Analüütik