Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296087

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime andekat tarkvara analüütikut, kes teostab äri- ja süsteemianalüüsi, loob infosüsteemi prototüübi ning osaleb infosüsteemi arhitektuuri paikapanemises ja
kogu arendusprotsessis.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus sobivas IT-valdkonnas
Töökogemus tarkvara analüütikuna
Tarkvara modelleerimise alased teadmised
Tugev analüütiline mõtlemine
Oskus leida lahendusi tarkvaralistele probleemidele
Hea inglise ja vene keele oskus.
PHP, JavaScript, jQuery, SQL, OOP, MVC - kesktasemel

Huvitavat tööd projektidega tuntud eesti- ja välisklientidele
Püsivaid arenguvõimalusi oma ala proffessionaalide keskel
Oskustele vastavat väärilist töötasu

Tööpakkumise number
#296087

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Analüütik