Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63080

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Energiasüsteemis elektribilansi koostamine ja selgitamine; bilansihaldusega seotud protseduuride arendamine ja töösse rakendamine
Tööülesanded:

  • riikliku tunnipõhise elektribilansi koostamise ja selgitamise organiseerimine
  • elektrienergiamõõtmiste andmete kogumise, töötlemise ja analüüsi süsteemi arendamine
  • infovahetuse koordineerimine elektrituru osaliste vahel

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus või selle omandamine
  • erinevate analüüsimeetodite tundmine ja nende kasutamise oskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • hea erialase inglise ja vene keele oskus
  • analüüsivõime, süsteemsus, korrektsus, oskus enda ja teiste tööd koordineerida

Kasuks tuleb:
  • ettevõtte majandusarvestussüsteemi loomise või arendamise kogemus
  • elektrituru toimimise tundmine

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd
  • stabiilset töökeskkonda, võimalust osaleda bilansihaldusega seotud süsteemi arendamisel
  • tubli töö eest korralikku töötasu

Tööpakkumise number
#63080
Analüütik