https://www.cvkeskus.ee/667062
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Oleme kiires arengus organisatsioon ja meie ambitsioonikate eesmärkide saavutamisel on analüütikal oluline strateegiline roll. Seetõttu ootame oma meeskonda teotahtelist analüütikut, kes sooviks oma silmapaistvaid oskuseid rakenda Häirekeskuse teenuste suuna arendamiseks. Tal on võimalus käima lükata tugev analüütikameeskond. 


Ootused kandidaadile

Kuna tööpõld on lai, siis hea enesejuhtimise ja ajaplaneerimise oskus ning olulise ebaolulisest eristamise võimekus teevad tema eesmärkideni jõudmise lihtsamaks. 

Minu uus meeskonnakaaslane läheb põlema teadmisest, et tema on esimene inimene, kes teab, millised on Eesti inimeste vajadused. 

Tal on töökogemus ja ta innustab andmeanalüütikast ja statistikast. Samuti oskab ta andmeid muuta arusaadavateks sõnumisteks nii sõnaliselt kui ka visuaalselt. 

Oluline on, et ta hindab andmepõhist juhtimist ning usub faktidesse, mitte hinnangutesse. 

Eeliseks on kõrgharidus reaalteadustes. 

Lisaks suurepärasele eesti keelele on hea mõista ka vene ja inglise keelt. 


Ettevõte pakub

Vastutasuks saad õhtul töölt lahkudes tunde, et oled midagi olulist korda saatnud ja maailma paremaks ning turvalisemaks muutnud. Sind ümbritsevad toredad, toetavad ning inspireerivad inimesed, kes on oma tegemistes kirglikud. Loomulikult toetan juhina sinu arengut ja leian vajadusel sulle ka sobivad koolitused. Saad 35 päeva astas puhata. 


Tööpakkumise number
#667062

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2020
Kuulutus sisestati:
8. september 2020
ANALÜÜTIK ANALÜÜTIK

Häirekeskus

Häirekeskus on Siseministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mille missioon on kujundada ja tagada turvalisemat elukeskkonda ning olla läbi ühtse hädaabinumbri 112 kindel ja asjatundlik abistaja õnnetuse korral. Häirekeskus on jõudsalt arenev organisatsioon, kus Sulle avaneb otsene võimalus panustada Eesti elanike heaolusse ja turvalisusse. Soodustame häid ideid ja algatust ning pakume pidevat enesetäienduse võimalust. Koos meeldivate inimestega kaasaegses töökeskkonnas võimaldab Häirekeskus huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning stabiilset tööd väärtustavat sissetulekut.

Vaata rohkem

ANALÜÜTIK
You are applying to:
ANALÜÜTIK
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!