Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26864

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tegelemine ettevõtte finantsanalüüsi ja statistika ning arendustegevusega (välisprojektid)

Ootused kandidaadile

- omab majandus- või finantsalast kõrgharidust;
- omab häid raamatupidamisalaseid teadmisi (võimeline vajadusel asendama pearaamatupidajat);
- on väga heal tasemel arvutikasutaja (Excel, Access, soovitavalt Hansa Financials);
- omab soovitavalt varasemat töökogemust sarnases töövaldkonnas;
- on hea analüüsi- ja kiire töövõimega, süsteemne, täpne ja nutikas;
- valdab inglise keelt kõnes ja kirjas;
- tuleb hästi toime tööalase suhtlemisega vene keeles.

Ettevõte pakub

- mitmekesist tööd;
- erialast koolitust.

Tööpakkumise number
#26864
Analüütik