Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56886

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ETK kaubanduskettide kaupade müügiandmete jälgimine ja analüüs.
ETK kaubanduskettide sortimendivaliku analüüs, ettepanekute tegemine tootevaliku muutmiseks.
Hinnavõrdluse koostamine, analüüs, kokkuvõtete tegemine.
Müügiprognooside ettevalmistamine.
Kampaaniatoodete müügianalüüs, kokkuvõtete tegemine.
Kliendibaasi analüüs.
Teabe kogumine turu ja konkurentsi osas, turu-uuringute ettevalmistamine,
läbiviimine ning kokkuvõtete tegemine.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt majandusalane kõrgharidus ( või kõrgharidus omandamisel ).
Väga hea arvuti kasutamise oskus ( sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste tööks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus ).
Andmebaaside ja infohankimisvõimaluste kasutamisoskus.
Väga hea analüüsi- ja planeerimisoskus.
Täpsus, algatusvõime ja loovus.
Vastutus- ja kohusetundlikkus.
Hea suhtlemisoskus.
Iseseisvalt töötamise oskus.
Väga hea eesti ning hea inglise keele oskus.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus analüütiku ametikohal, samuti teadmised jaekaubandusturust ning jaekaubanduskettidest.

Ettevõte pakub

Huvitavat vaheldusrikast tööd.
Eneseteostus- ja arenemisvõimalust.
Kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Palume CV- le lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#56886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Analüütik