Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39109

ANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ärianalüüsi vajaduse strateegiline ja detailne analüüs
  • andmeaida ja analüüsivahendi disain
  • andmeallikate analüüs
  • arendusprojektide ja töögrupi juhtimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine
  • analüütilise ärianalüüsi tehnoloogia tundmine
  • Oracle DWH Builderi ja Oracle Discoveri tundmine
  • praktiline kogemus arianalüüsi alal ja andmeaidaga töötamisel
  • SQL ja PLSQL vahendite kasutamise oskus
  • kogemused andmebaaside disainimises
  • hea eesti keele valdamine, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • sobivus ja valmisolek meeskonnatööks
  • algatusvõime ja kohusetundlikkus

  • huvitavat ja motiveerivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • häid tingimusi enda erialaseks arendamiseks
  • võimalust töötada professionaalses meeskonnas

Tööpakkumise number
#39109
ANALÜÜTIK