Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192842

Tööpakkumise number

192842

Töö kirjeldus

Analüütikuna koostad jaeäri ettevõtete aruandeid ja prognoose, arendad aruandluse metoodikat ning analüüsid erinevaid naturaal- ja finantsnäitajaid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda just Sind, kui Sul on majandusalane kõrgharidus ning finantsalane töökogemus. Oled kogenud modelleerija ja vilunud Exceli-kasutaja. Sind hinnatakse tänu Sinu analüüsioskusele, loogilisele mõtlemisele ja terviku nägemise võimele. Sind ei kohuta pingeline töö ega suur vastutus. Naudid tööd meeskonnas, Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega. Valdad vabalt eesti ja inglise keelt.

Ettevõte pakub

Eesti Energias töötades ootab Sind ees:

  • huvitav ja vastutusrikas töö
  • tegus meeskond, võimalus õppida valdkonna parimatelt professionaalidelt
  • pikaaegne koostöö- ja arenguvõimalus Eesti Energia kontsernis
  • võimalus ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. märts 2010
Kuulutus sisestati:
16. märts 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaeäri on Eesti Energia kontserni klienditeenindusüksus. Meie ülesandeks on klientidele elektrienergia, võrguteenuse, telekommunikatsiooniteenuse ja energiaga seotud lisateenuste müümine. Valdkonda kuulub 7 ettevõtet ja ligi 1500 töötajat.