Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189890

Tööpakkumise number

189890

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö ülesandeks on energiatootmise, -ostu ning –müügi portfellide analüüsimine ja aruandluse arendamine. Energiakaubanduse tegevusruum on füüsiliste- kui finantsinstrumentide turud Eestis, Baltimaades ja Euroopas. Saad töötada väga iseseisvalt ning läheneda igale lahendusele individuaalselt ja loovalt. Muutuval energiaturul pakub töö pidevalt uusi väljakutseid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame just Sind oma meeskonnaga liituma, kui:

  • Sul on majandus-, finants- või IT-alane kõrgharidus
  • Sind iseloomustab väga hea analüüsioskus ning kontseptuaalne mõtlemine
  • oled tulemustele orienteeritud, iseseisev, kõrge sisemise motivatsiooniga ning pöörad tähelepanu detailidele
  • soovid kestvalt avardada oma teadmisi nii energeetika kui modelleerimise alal
  • oled täpne, teotahteline, energiline ning koostööle orienteeritud
  • oled vilunud kontoritarkvara kasutaja
  • oskad lisaks eesti keelele ka inglise keelt kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

Sind ootavad paljud võimalused:

  • arenguvõimalused perspektiivikal elualal Baltimaade parimas ettevõttes
  • unikaalne ja vaheldusrikas töövaldkond
  • põnevad väljakutsed
  • koht professionaalses ja sõbralikus meeskonnas
  • suurettevõtte hüved

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Energiakaubandus on Eesti Energia kontserni tootmise valdkonna äriüksus, mis tegeleb Eesti Energia tootmise valdkonna elektrienergia müügi-, tootmise- ja ostuportfelli optimeerimisega ning strateegilise ja taktikalise positsioneerimisega Balti- ja Põhjamaade elektriturul.