Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51838

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • süsteemis sätestatud eesmärgiraportite ajakohastamine ja jaotus;

  • tugi tarbijale/kliendile suunatud turu-uuringute läbiviimisel Baltimaades;

  • andmete kogumine ärisüsteemidest ja andmebaasidest vastavalt nõudlusele; saadud info analüüsimine makromajanduskeskkonna, tarbija, ostja, suurkliendi, kaubamärgi väärtuse, meedia, karastusjookide tööstuse, jaemüügi või nende kompleksi seisukohast; saadud tulemuste põhjal kokkuvõtete ja soovituste esitamine;

  • sisemise uuringute andmebaasi ülalpidamine ja hooldamine info kogumise ja jagamise eesmärkidel.

Ootused kandidaadile

  • väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;

  • hea arusaam FMCG ärisuunast, selle tegevustest ja turundusest;

  • suurepärane analüüsioskus;

  • hea Exceli ja Powerpointi kasutamise oskus;

  • täpsus ja suutlikkus keskenduda detailidele;

  • kõrgharidus (majanduse või marketingi erialal).

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • huvitavat ja pingelist tööd

  • eneseteostusevõimalusi arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#51838

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
21. september 2005

Contract People on CVO Groupi allüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades - meie viime kokku tööotsijad ja tööpakkujad.

Vaata rohkem

Analüütik