Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52206

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tulude ja kulude planeerimine ja analüüs;
  • osalemine eelarvete väljatöötamisel ning nende edasise täitmise kontrollimine,
  • eelarvete täitmise analüüsimine ja aruandluse koostamine;
  • teenuste omahinna kalkuleerimine;
  • kulude kokkuhoiusüsteemi väljatöötamine ja juurutamine;
  • uute projektide eelarvete ja tasuvusarvestuste koostamine;
  • finantsaruandluse koostamine ja juhtkonnale esitamine.

Ootused kandidaadile

  • finantsalane haridus;
  • eeliseks on eelnev erialane töökogemus finantsvaldkonnas;
  • informatsiooni kogumise ja süstematiseerimise oskus;
  • valmisolek iseseisvaks tööks;
  • vene keele suuline ja kirjalik oskus vähemalt kesktasemel;
  • hea arvutikasutamise oskus;
  • täpsus ja korrektsus dokumentide vormistamisel;
  • põhjalikkus ja kohusetundlikkus.

  • võimalust töötada ainulaadses, kiiresti arenevas suurettevõttes;
  • väga häid töötingimusi uues büroohoones;
  • palju huvitavat tööd;
  • kiiret arenemis- ja karjäärivõimalust;
  • piiramatuid eneseteostuse võimalusi;
  • hea töö eest korralikku tasu.

Lisainfo

töökoht: Tallinna kesklinnas;
töösuhe: täistööajaga tööleping.

Tööpakkumise number
#52206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
27. september 2005

on 2002. aastal loodud suurettevõte, mis tegeleb Muuga sadamasse söeterminali rajamisega ning selle edaspidise laiendamise ja haldamisega. Kontsernis töötab üle 100 töötaja.

Vaata rohkem

Analüütik