Värsked tööpakkumised

Analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99278

Tööpakkumise number

99278

Töö kirjeldus

turusituatsiooni jälgimine ja analüüs, statistika koostamine

Nõudmised kandidaadile

majandusalane kõrgharidus
analüüsioskus
analüütiline ja loov mõtlemine
eelnev erialane töökogemus
teadmised kinnisvara valdkonnast
väga hea kirjalik eneseväljendusoskus
valmisolek meeskonnatööks
vene ja inglise keele valdamine

Ettevõte pakub

aktiivset kollektiivi
eneseteostusvõimalust
häid töötingimusi
huvitavat tööd arenevas ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
13. märts 2007

BREC Kinnisvara AS on 2004. aastal loodud kinnisvarateenuseid pakkuv ettevõtete grupp Baltikumis, mis omab esindusi Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas, Riias, Vilniuses, Kaunases ning Klaipedas. Oleme välja kasvanud Hansa Capital Grupist, mille koosseisus pakkusime grupi ettevõtetele üle Baltikumi kinnisvara tugiteenuseid. Meie eesmärk on teenindada oma kliente professionaalsel tasemel kogu kinnisvarateenuste spektris. Pakume era- ja äriklientidele maaklerteenust, kinnisvara hindamist, projektijuhtimisteenust ning haldus- ja ehitusteenust. Arendame pidevalt oma teenustepagasit, luues uusi ja innovaatilisi lahendusi. Meiega koostöös saab klient lahendada mugavalt kõik kinnisvaraga seotud toimingud, säästes aega ja energiat oma põhitegevuseks. Peame oma tugevusteks laia haaret ning kiiret arengut – kahe aastaga oleme avanud üheksa esindust üle Baltikumi, mis on õnnestunud tänu uuenduslikule ja motiveeritud meeskonnale.