Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #156301

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame väiksesse kuid mitmeid valdkondi hõlmavasse ettevõttesse pädevat analüütikut.
Eeldused: logistika ettevõtte tasuvuse arvestamist, tulude ja kulude optimeerimist. Uute lahenduste innovaatilist lähenemist.
Logistika, hotellindus, tootmine, e-kaubandus, meediavaldkondades.

Ootused kandidaadile

Tabelite analüüsivõimet ning muudatuste ettepanekute tegemist.
Uute ettevõtete ostmiseelset hindamist ja analüüsimist.
Projektide tasuvuse arvutamist ja järelduste tegemist.

Ettevõte pakub

Väga kiiresti arenevat ja põnevat töökeskkonda.
Palju uusi arenguvõimalusi.
Tööle vastavat tasu.

Lisainfo

Ettevõttes on inimesi hektel kokku 40.

Tööpakkumise number
#156301

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
24. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
24. juuni 2008

Ettevõte mitmes tegevusvaldkonnas, logistika, meedia, hotellindus, meedia, tootmine

Vaata rohkem

Analüütik