Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55295

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arco Vara Kinnisvarabüroo AS võtab tööle KINNISVARA ANALÜÜTIKU,
kelle tööülesandeks on:

  • Eesti kinnisvaraturu info süstemaatiline kogumine
  • Eesti ning Baltikumi kinnisvaraturu ülevaadete koostamine
  • Ülevaadete baasil artiklite produtseerimine
  • Üksikprojektide analüüs koostöös hindajatega

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • püsivust ja kohusetundlikkust
  • analüüsivõimet
  • inglise keele oskust suhtlustasandil
  • majandusalast kõrgharidust või selle
omandamist lähiajal
  • eneseväljendamise oskust nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • kaasaegseid töötingimusi, nooruslikke kolleege
  • võimalust töötada oma ala parimate spetsialistide
kõrval
  • võimalust kujuneda oma ala arvamusliidriks
nii Eesti kui Baltikumi kinnisvaraturul

Tööpakkumise number
#55295
Analüütik