Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320114

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reklaamituru ja meediaauditooriumide analüüsimine ning sellest lähtuvalt müügitoe tagamine reklaamiosakonnale.
Müügimaterjalide, presentatsioonide ja meediakaartide koostamine.
Reklaamidirektori abistamine raportite, ülevaadete ning müügitegevuse analüüsil.
Eelarvete ettevalmistamine ja analüüs.

Ootused kandidaadile

Kursisolek Eesti majanduskeskkonnaga ning huvi meedia vastu.
Kasuks tuleb müügikogemus (ei ole nõutav).
Iseseisva töö tegemise oskus, soov teisi aidata.
Väga hea eesti keele ja inglise keele oskus.
Väga hea andmetöötluse ja analüüsi oskus, oskus teha üldistusi ning järeldusi.
MS Exceli valdamine eksperdi tasemel.
Korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus, kõrgharidus.

Palju huvitavat tööd ning kiirelt muutuvat meediakeskkonda. Väga olulist rolli tugiüksusena müügimeeskonnale ning juhtkonnale.

Lisainfo

Koos CV`ga palun esitada palgasoov. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#320114

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2013
Kuulutus sisestati:
13. september 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Analüütik