Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642078
Kaugtöö võimalus

Analüütik

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. veebruar 2020
Kuulutus aegub:27. märts 2020

Töö kirjeldus

Kliendi ärivajaduste analüüs ja lähteülesannete koostamine

Ootused kandidaadile

* Kõrgharidus infotehnoloogia valdkonnas
* Vähemalt 5-aastane töökogemus tarkvaraarendusprojektides analüütikuna
* Heal tasemel eesti keele oskus kõnes ja kirjas
* Heal tasemel inglise keele oskus (B2)

Paistaksid teiste seast silma, kui:
* Omad kogemust UML-iga
* Omad kogemust BPMN-i kasutamisel
* Omad kogemust Enterprise Architect’i kasutamisel

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist palka
* Spordikompensatsiooni
* Ühisüritusi ägeda kollektiiviga
* Tasuta lõunaid reedeti
* Kord kuus massaaži
* Ergonoomiliselt tipptasemel töötingimusi
* Modernset kontorit Noblessneri läheduses
* Paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#642078

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2020
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2020

AgileWorks AS on tarkvaraarendusettevõte, mis pakub tarkvaraarendust, konsultatsiooni ja disaini.
Teeme oma tööd agiilselt, pidades esmaoluliseks kliendi eesmärke, tarkvaraarenduse läbipaistvust, regulaarset suhtlust ning võimalust teha täiendusi ja muudatusi. Tänu agiilsetele põhimõtetele ja tugevale kompetentsile tagame tarkvara kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse. Keskendudes igas mõttes kvaliteedile, on meie meeskonnas vaid kõige toredamad, kogenumad ja andekamad inimesed.

Vaata rohkem

Analüütik