Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141332

Analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kulude prognoosimine
eelarve täitmise analüüsimine ja aruandlus
eelarveprojektide koostamine ja hindamine
uute äriprojektide tasuvusarvestuse tegemine
finantsstandardite väljatöötamine
finantsdirektori varustamine vajaliku infoga

Ootused kandidaadile

majandusalast kõrgharidust
töökogemust soovitavalt kaubandus- või finantssektoris
analüüsioskust
info hankimise ja haldamise oskust
nõustamise ja juhendamise oskust
koostöövalmidust
väga head arvuti kasutamise oskust
inglise keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

põnevat tööd rahvusvahelises ja kiirelt arenevas ettevõttes
koolitus- ja arenemisvõimalusi
sõbralikku meeskonda
ühisüritusi

Lisainfo

CV-d koos palgasoovi ja märgusõnaga "Analüütik" ootame 26. veebruarini k.a.

Tööpakkumise number
#141332

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

Selver on Eestis ja Lätis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub kakskümmend neli kauplust ja nendes töötab üle Eesti kokku 2400 inimest.

Vaata rohkem

Analüütik