Värsked tööpakkumised

Analüütik-programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368331

Tööpakkumise number

368331

Töö kirjeldus

Ärinõuete analüüsimine ja arenduse planeerimine
Programmeerijatele tehniliste lähteülesannete ja tegevuskava koostamine
Lõpptestimise korraldamine ja arenduse juurutamine
Front-end lahenduste programmeerimine

Nõudmised kandidaadile

Väga head teadmised veebipõhistest teenustest, rakendustest ja kujundusvõimalustest
HTML5, JavaScript, CSS, XML väga hea tundmine
Väga hea planeerimis- ja analüüsivõime ning tehnilise dokumentatsiooni koostamise oskus
Vähemalt kolmeaastane kogemus veebirakenduste arendamisel analüütiku või programmeerijana
Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:
Head teadmised agiilsetest arendusmeetodidest
PHP ja / või Java programmeerimiskeelte tundmine heal tasemel
Erinevate mobiilsete platvormide tundmine (Android, iOS, Windows Phone)
JIRA kasutamise kogemus
Valmisolek viibida välislähetusel

Ettevõte pakub

Huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte
Paindlikku töögraafikut
Võimalust enda erialaseks arendamiseks
Osalisemist rahvusvaheliste projektide arendamisel
Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid
Motiveerivat palka vastavalt kogemustele, oskustele ja töö tulemustele
Erinevaid kompensatsioone ja soodustusi partneritelt, sh spordiklubides

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2015

Innovaatik Grupp OÜ on ettevõte, mis tegutseb 2011 aastast erinevate innovaatiliste tarkvaralahenduste arendamisega, sealhulgas meditsiini infosüsteemid ja e-riigi lahendused.