Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170350

ANALÜÜTIK-JURIST (INFOSÜSTEEMIDE JA TÖÖPROTSESSIDE TALITUS)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Justiitsministeeriumi infosüsteemide arendamine pearõhuga kohtute infosüsteemile
  • nõuete kirjeldamine
  • infosüsteemi testimine ja testimise korraldamine
  • infosüsteemis kasutatavate dokumendivormide loomine
  • infosüsteemi muudatuste rakendamisel vajalike üksiktegevuste teostamine
  • seadusloome muudatusettepanekute esitamine tulenevalt oma valdkonna infosüsteemide arendamisest
  • arendusettepanekute esitamine ja haldusalalt arendusettepanekute kogumine

Ootused kandidaadile

  • õigusalase kõrgharidusega või selle omandamisega lõpp-järgus
  • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskusega nii kõnes kui kirjas
  • kõrgtasemel eesti keele oskusega ning kesktasemel vähemalt ühe võõrkeele oskusega
  • hea arvuti kasutamise oskusega
  • hea analüüsi- ja tulemuste prognoosimisvõimega
  • info adekvaatse, õigeaegse, täpse ja arusaadava edastamise ja tagasiside andmise oskusega
  • loov mõtlemine, algatusvõime ja arenemistahe
Kasuks tuleb
  • varasem tööalane või akadeemiline kokkupuude kohtute või advokaadibüroo tööga

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd mainekas riigiasutuses
  • eneseteostus- ja koolitusvõimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu vastavalt isiku kogemustele ja kvalifikatsioonile
  • meeldivat ja nooruslikku töökeskkonda

Lisainfo

Tegemist on koosseisuvälise määratud tähtajaga ametikohaga

Tööpakkumise number
#170350

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
29. november 2008
Lisainfo palga kohta:
alates 13 000 krooni brutotasuna

Justiitsministeeriumi justiitshalduspoliitika osakonna infosüsteemide ja tööprotsesside talituse põhiülesanneteks on määrata Justiitsministeeriumi tegevusvaldkondade infosüsteemide arengusuunad, teha ettepanekuid tööprotsesside muutmiseks ning vastavaks õigusloomeks, osaleda infosüsteemide arendusprojektides tellija esindajana, osaleda infosüsteemide loomist ja kasutamist puudutavas õigusloomes, määratleda infoturbe poliitikad, koordineerida Registrite ja Infosüsteemide Keskuse tegevust, osaleda rahvusvahelises koostöös talituse pädevuses olevates küsimustes.

Vaata rohkem