Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52121

Analüütik-juhtimisarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegemist on äsjaloodud ametikohaga, mille põhiülesanded on:

  • Ettevõtte äriprotsesside majandusanalüüs
  • Ettevõtte juhtimisarvestussüsteemide kujundamine ja juurutamine
  • Raamatupidamislike andmete jooksev võrdlemine ja analüüs, avastatud vigade selgitamine ja korrigeerimine.

Ootused kandidaadile

  • Matemaatika- ja/või majandusalane kõrgharidus
  • Väga head statistikaalased teadmised
  • Kasuks tuleb andmebaaside kasutamise ja analüüsi kogemus
  • Eesti keele valdamine, hea inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil
  • Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja püsivus
  • Exceli kasutamise oskus kõrgtasemel, soovitavalt varasem kokkupuude Accessiga
  • Enesekehtestamisvõime, süsteemsus, tulemustele orienteeritus
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus analüütiku ja/või juhtimisarvestajana.

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Arenguvõimalust ettevõttesiseselt, eneseteostusvõimalust
  • Asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist tasu tulemusliku töö eest

Lisainfo

Kui soovid kandideerida, siis saada elulookirjeldus (CV) e-posti aadressil personal@smarten.ee või faksi numbril 6135 730 hiljemalt 10.10.2005.

Tööpakkumise number
#52121

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
26. september 2005

Smarten Logistics kuulub juhtivate logistikaettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda partneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.

Vaata rohkem