Värsked tööpakkumised

Analüütik - IS seadistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 202473

Tööpakkumise number

202473

Töö kirjeldus

Kuulud meeskonda, kes on üles ehitamas Eesti Energia uue põlvkonna kliendiinfosüsteemi. Sinu tulevase töö peamiseks ülesandeks on Eesti Energia toodete ja teenuste seadistamine infosüsteemis. Analüüsid tootejuhtidelt saadud informatsiooni ning lood nende sisendile tuginedes vajaliku algoritmi. Sisestad info infosüsteemidesse ning haldad neis meie tooteid ja teenuseid. Sinu töö lahutamatuks osaks on suhtlemine kasutajatega erinevates, sh. rahvusvahelistes tiimides.

Nõudmised kandidaadile

Selle keerulise ja vastutusrikka töö tegemine eeldab Sinult:
• kõrgharidust IT või täppisteaduste alal (võib olla omandamisel)
• eelnevat töökogemust IT või sellega lähedalt seotud valdkonnas
• väga tugevat analüütilist ja sünteetilist mõtlemist
• kiiret õpi- ja head keskendumisvõimet
• iseseisvat ja ennastmotiveerivat natuuri
• soovi tegeleda keerukate tööülesannetega
• väga head eesti ning head inglise keele oskust

• võimalust kuuluda meeskonda, kes paneb aluse uuele avatud elektrienergiaturul tegutsevale Eesti Energiale
• arendavat, inspireerivat ja rahvusvahelist töökeskkonda
• tulemustest sõltuvat tasu
• toredaid ühiseid üritusi ja spordiklubi tegevusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. august 2010
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaeäri Äritehnoloogia osakond tegeleb arendusprojektide juhtimise- ja analüüsiga, mis aitavad ellu viia Eesti Energia kontsernile üliolulisi eesmärke. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusmeeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise ettevõtte arenemine ja toimimine.