Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #689445

Analüütik informaatikateenistusse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Ülikooli Kliinikumi informaatikateenistus otsib oma meeskonda analüütikut, kelle peamisteks tööülesanneteks on analüüsida tööprotsesse (ärianalüüs) ja erinevate haiglainfosüsteemide muudatus- ja arendusprojekte (sh integratsioonid), koostada rakendusteloomiseks ning arenduste tellimiseks lähteülesandeid ning testida infosüsteemi arendustevastavust lähteülesandele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:

  • kõrgharidus või käsil selle omandamine
  • äriprotsesside ja ülesandepüstituste kirjeldamise ning analüüsi oskus
  • head teadmised andmebaasidest
  • algatusvõime, süsteemne mõtlemine, kohusetunne ja meeskonnale orienteeritus
  • kõrgtasemel eesti keele oskus, hea inglise keele oskus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • väga hea dokumenteerimise oskus.

Kasuks tulevad teadmised finantsvaldkonnast, töökogemus tarkvara testija, tootejuhi, süsteemi- või ärianalüütikuna, teadmised tervishoiusüsteemi korraldusest.

Ettevõte pakub

Kui võtad väljakutse vastu, siis pakume:

  • vastutusrikast ja mitmekesist tööd arenevas ja muutustele avatud mainekassuurorganisatsioonis
  • ühtehoidvat kollektiivi ja kaasaegseid töövahendeid
  • stabiilset sissetulekut
  • lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada palun eestikeelne elulookirjeldus koos palgasooviga aadressile
Meelika.Kuningas(at)kliinikum.ee või kandideeri läbi CV Keskuse.
Täiendavate küsimuste korral võib pöörduda samale e-posti aadressile.

Tööpakkumise number
#689445

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2021
Kuulutus sisestati:
1. märts 2021

Tartu Ülikooli Kliinikum on Euroopas tunnustatud ülikoolihaigla, millel on juhtiv roll Eesti
meditsiinis. Kliinikumi missiooniks on tagada Eesti meditsiini kestmine ja areng läbi
kõrgetasemelise integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö.

Vaata rohkem