Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222872

Analüüsitalituse peaspetsialist (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Analüüsitalituse eesmärgiks on kodakondsuse ja migratsioonivaldkonna terviklikuks planeerimiseks ja juhtimisotsuste tegemiseks vajaliku teabe kogumine ja analüüsimine, andekvaliteedi tagamine ning aruandluse korraldamine.

Ametikoha põhiülesanded:

  • kodakondsuse ja migratsioonivaldkonna aruandluse korraldamine ja statistiliste aruannete koostamine;
  • teabenõuetele vastamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt sotsiaalteadustes;
  • soovitavalt eelnev töökogemus statistilise aruandluse vallas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel; inglise keele oskus kesktasemel;
  • kesktasemel MS Exceli, Wordi ja PowerPointi kasutusoskus;
  • kohusetundlikus, täpsus, hea suhtlemisoskus ja rutiinitaluvus;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ametnikele kehtestatud tingimustele.

  • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Töö asukoht on aadressil Endla 13. Tegu on ajutiselt ära oleva ametniku asenduskohaga.

Elulookirjeldus ja avaldus palume saata hiljemalt 08. aprilliks 2011 CV Keskuse kaudu, e-posti aadressile mai-liis.kirsipu(ät)politsei.ee või paberkandjal aadressile:
Politsei- ja Piirivalveamet
Personalibüroo värbamistalitus
Pärnu mnt. 139
15060 TALLINN

Ametikoha sisulistele küsimustele vastab perioodil 21.03-25.03 analüüsitalituse juhataja Riina Senipalu, e-post: riina.senipalu(ät)politsei.ee telefon: 612 6995 ja perioodil 28.03-01.04 analüüsitalituse analüütik Marianne Rohulaid, e-post: marianne.rohulaid(ät)politsei.ee telefon: 612 6994.

Kandideerimist puudutavatele küsimustele vastab värbamistalituse juhtivspetsialist Mai-Liis Kirsipu , e-post: mai-liis.kirsipu(ät)politsei.ee telefon: 612 3405

Tööpakkumise number
#222872

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
8. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
22. märts 2011

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse- ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveameti kodakondsus- ja migratsiooni osakonna arendusbüroo analüüsitalituse koosseisus

Vaata rohkem