Värsked tööpakkumised

Analüüsiseadmete hooldusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88521

Tööpakkumise number

88521

Töö kirjeldus

Analüüsi- ja laboriseadmete paigaldus, hooldus ning remont Eestis; tehnilise toe pakkumine klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Tehnilist haridust, inglise keele oskust nii kõnes, kui kirjas, head arvutikäsitlust, B kategooria juhilubade olemasolu.

Pakume parimat erialast koolitust tootja esindustes, huvitavat ja pingelist tööd ning eneseteostusvõimalust rahvusvahelises keskkonnas, head töötasu, ametiautot ja kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Töö eeldab iseseisvust, usaldusväärsust, vastutustunnet ja valmisolekut ametireisideks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2006

G.W.Berg OÜ esindab juhtivaid labori- ja mõõteseadmete tootjaid Nikon, Sanyo, Mettler-Toledo, Thermo jt.