Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64460

Ämmaemand

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Patsiendikeskse ämmaemandusabi osutamine naistenõuandlas
  • Iseseisva ämmaemandusteenuse osutamine
  • Arsti assisteerimine ambulatoorsetel vastuvõttudel

Ootused kandidaadile

  • Ämmaemanda keskeriharidus või kutsekõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • Registreeritud erialal
  • Eesti keele oskus vähemalt kesktasemel
  • Infotehnoloogiliste vahendite kasutamisoskus
  • Täpsus ja korrektsus
  • Pingetaluvus, tasakaalukus, analüüsivõime

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd
  • Eneseteostusvõimalust
  • Arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#64460
Ämmaemand