Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634786

Ämmaemand / rinnapiimaga toitmise nõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Professionaalse, lapsesõbraliku ja perekeskse õendusabi osutamine vastsündinute ja imikute osakonnas

Ootused kandidaadile

Ämmaemanda kvalifikatsioon ja töökogemus ämmaemanduse alal
Meeskonnatöö väärtustamine, soov end erialaselt täiendada ja arendada
Kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus
Hea eesti keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasandil
Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi ja tööd uuenenud perepalatites
Professionaalset ja toetavat meeskonda
Põnevat ja tähendusrikast tööd
Uusi väljakutseid ja eneseteostusvõimalusi
Erialaseid täiendkoolitusi, s.h. meeskondlikus perekeskses ravis
Pikendatud puhkust (35 kalendripäeva)

Tööpakkumise number
#634786

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1273 - 1350 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem