https://www.cvkeskus.ee/196070

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196070

Ämmaemand

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ämmaemanda töö statsionaaris sünnitusosakonnas


Ootused kandidaadile

ämmaemanda rakenduslik kõrgharidus
tervishoiuameti registris olemine
soovitavalt eelnev töökogemus
eesti ja vene keele oskus
tööks vajalik arvutioskus


Ettevõte pakub

huvitavat tööd kiiresti arenevas Virumaa suurimas haiglas
paindlikku tööaega
enesearendamise ja koolitusvõimalusi


Tööpakkumise number
#196070
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Ämmaemand
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!