Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #75271

Ametnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhja maksu- ja tollikeskus soovib leida oma kollektiivi uusi ametnikke, kellel on huvi töötata maksukontrolli valdkonnas. Töö ülesanneteks on kontrollimenetluste läbiviimine ning selle raames suhtlemine maksumaksjate ja nende esindajatega, veendumaks maksude arvestuse ja tasumise õigsuses.

Ootused kandidaadile

  • vanust vähemalt 21 eluaastat;
  • majandusalast kõrgharidust või raamatupidamise eri- või kõrgharidust;
  • soovitavalt 3-aastast raamatupidamisalast töökogemust äriühingus;
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ja vene või inglise keele oskust kesktasemel;
  • väga head analüüsivõimet;
  • head eneseväljendus- ja suhtlemisoskust;
  • enesekindlust, otsustus- ja vastutusvõimet.

Kasuks tuleb: eelnev töökogemus pearaamatupidajana või finantsjuhina.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vastutus- ning vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada elulookirjeldus ja avaldus hiljemalt 01. septembriks 2006 märgusõnaga "ametnik".

Tööpakkumise number
#75271
Ametnik