Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625457
Kaugtöö võimalus

Ametiühingute organisaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Töötajatega kohtumine ja nenede tööprobleemide määratlemine.
Töötajate suunamine ametiühingu loomisel.
Loodud ametiühingute teavitamine nende õigustest ja kohustustest.
Koosolekute organiseerimine, ametiühingu usaldusisikute koolitamine.
Ametiühingu liikmete konsulteerimine kollektiivlepingute ettevalmistamisel.

Ootused kandidaadile

Kui sa oled hea suhtleja, sulle meeldib töötada meeskonnas, oskad hästi oma aega planeerida, valdad heal tasandil eesti ja vene keelt, sind ei hirmuta dokumentide ja oma tegevuste aruandluse koostamine, oled valmis arenema ja õppima, tule meie meeskonda!

Haridustase: Keskharidus, kõrgharidus.
Nõuded keelte osas: Eesti keel ja vene keel, kasuks tuleb inglise keele oskus.
Arvuti kasutamise oskus: MS Excel, Word, PowerPoint.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd, sõbraliku kollektiivi ning väärikat palka.

Tööpakkumise number
#625457

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

CVKeskus.ee klient

MUUD TEENINDAVAD TEGEVUSED

Vaata rohkem