Värsked tööpakkumised

Alumiiniumakende valmistaja-paigaldajaA

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212773

Tööpakkumise number

212773

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Turu piirkonda professionaalset alumiiniumakende valmistajat-paigaldajat. Töö seisneb eritellimustööna alumiiniumakende (vahel ka vaheseinad, uksed) valmistamises ja paigalduses. Antud töö eeldab profesionaalset ala kogemust, soome keele oskust.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav vprofesionaalne alumiiniumakende valmistus-paigalduskogemus

NB! Nõutud hea soome keele oskus! Ilma keeleoskuseta paluks mitte kandideerida!

Pakume ametlikku lepingut, pikaajalist töösuhet, tööle vastavat palka (al. 170 eek/h), ettevõtte poolset majutust, huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Lisainfo

Kasuks tuleb Soomes töötamise kogemus, soovitaja olemasolu.
NB! Eelistatud soome keelse CV saatjad!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)