Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53194

Alumiinium profiil montöörija

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome, kõgemusega: Alumiinium profiilist akend ja uste montöörijaid.

Alguseks 2-4 inimist.

Valmistamine ja paikaldamine jooniste järgi.

Ootused kandidaadile

Oskate natuke soome keelt?

Eeldus tööle:
Üle 24 a vanus
Eelnev töökogemus
Kohuse- ja vastutustunne
Täpsus

Ettevõte pakub

Tööaeg kokkuleppel
Koralik elamispind tasuta, palk hea

Lisainfo

Juhiload B

Saada oma CV meile CV Keskuse kaudu, või helista kohe!

Tööpakkumise number
#53194