Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127270

Allüksuse veebel

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Allüksuses distsipliini ja sisekorra jälgimine;
territooriumil puhtuse ja korra tagamine;
personali tööaja arvestuse pidamine;
varustuse ja õppevahendite planeerimine, hankimine ja haldamine;
allüksuse vara üle arvestuse pidamine

Ootused kandidaadile

Kesk- või keskeri haridus;
läbitud ajateenistus ja allohvitseri väljaõpe;
hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
arvuti kasutamise oskus;
algatusvõime, oskus iseseisvalt töötada;
pingetaluvus;
meeskonnatöö oskus ja koostöövalmidus;
hea eesti ja inglise keele oskus;
hea tervis ja füüsiline vorm;
valmisolek astuda tegevteenistusse Eesti Õhuväkke.

Ettevõte pakub

Teenistust motiveeritud meeskonnas;
täiendkoolitusi;
stabiilset palka ja töökohta;
sportimisvõimalusi;
kaitseväelastele ettenähtud soodustusi;
neto töötasu kuus 7700 kuni 9500 krooni.

Tööpakkumise number
#127270