https://www.cvkeskus.ee/165080

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Allohvitser

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165080

Tööpakkumise number

165080

Töö kirjeldus

Kaitseväe Logistikakeskuse remondi- ja hooldusteenistuse relvavarustuse remondi- ja hooldustöökoja elektroonika- ja optikaseadmete sektsiooni vanemspetsialist-allohvitseri ülesandeks on kaitsejõududes kasutusel ja hoiul olevate elektroonika-, optika- ja raketiseadmete ning selle varustuse II ja III liini remondi- ja hooldustööde teostamine. Ametikoha auaste: vanemveebel.


Nõudmised kandidaadile

Sõjaväeline kutseharidus. Nõuded teadmistele ja oskustele: eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel; arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmebaaside kasutamise oskus; bürootehnika kasutamise oskus igapäevatööks vajalikul tasemel; ametikohast tulenevaid ülesandeid reguleerivate õigusaktide ja asjaajamiskorra põhjalik tundmine ja nende rakendamise oskus; ametikohal vajalikud juhtimisalased teadmised ja oskused, sealhulgas üldised teadmised juhtimisprintsiipidest; ametialane enesetäiendamine tööks vajalike teadmiste ja oskustega; muud ametikohal nõutavad kutse-, eri- ja ametialased teadmised ja oskused. Soovitav reaalne auaste: veebel-vanemveebel.


Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi ja täiendõpet; konkurentsivõimelist palka; töökat, edasipüüdlevat ja sõbralikku meeskonda.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
18. september 2008
Brutopalk:
Alates 11100 kuni 14400 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palgale lisanduvad auastmeastu ja lisatasud

FIRMA NIMI PEIDETUD

Logistilise toetuse eesmärk on tagada kaitsejõudude tegevuseks vajalikud tingimused nii rahu-, kriisi- kui ka sõjaolukorras. Logistilise toetuse keskne struktuur on kaitseväe juhataja otsealluvuses tegutsev Kaitseväe Logistikakeskus.