Värsked tööpakkumised

Allhankespetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27650

Tööpakkumise number

27650

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on elektrimasinate tehase tootmistegevuseks vajaminevate materjalide ja töövahendite tarnimiseks uute allhankijate leidmine, koostöö arendamine hankijatega, hankesüsteemi ja materjali andmebaasi haldamine, arendamine ja kaasajastamine s.h. hankeplaanide koostamine, täitmise korraldamine ja kontroll, suhtlemine tarnijate ning transpordifirmadega.

Nõudmised kandidaadile

• Kandidaadilt eeldame tehnilist kõrg- või eriharidust, metallide ja metallide töötlemise tundmist, hankealast töökogemust, väga head vene keele, head inglise ja soome keele oskust ning arvuti kasutamise oskust.
• Kandidaat peab olema hea läbirääkimisoskusega, planeerimis- ja analüüsivõimega, täpne ja hea suhtlemisoskusega ning valmis meeskonnatööks.
Vajalik on autojuhiloa olemasolu.
Kasuks tuleb töökogemus tootmis- ja/või rahvusvahelises ettevõttes.

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, tööalast väljaõpet ja enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ e-mail: cv@areserv.ee,
märgusõna:"ABB"
Töökoht asub ABB elektrimasinate tehases JÜRIS!

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2004
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2004

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 120 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle eesti 500 inimest.