Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27202

Allhankespetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on elektrimasinate tehase tootmistegevuseks vajaminevate materjalide ja töövahendite tarnimiseks uute allhankijate leidmine, koostöö arendamine hankijatega, hankesüsteemi ja materjali andmebaasi haldamine, arendamine ja kaasajastamine s.h. hankeplaanide koostamine, täitmise korraldamine ja kontroll, suhtlemine tarnijate ning transpordifirmadega.

Ootused kandidaadile

  • Kandidaadilt eeldame tehnilist kõrg- või eriharidust, metallide ja metallide töötlemise tundmist, hankealast töökogemust, väga head vene keele, head inglise ja soome keele oskust ning arvuti kasutamise oskust.
  • Kandidaat peab olema hea läbirääkimisoskusega, planeerimis- ja analüüsivõimega, täpne ja hea suhtlemisoskusega ning valmis meeskonnatööks.
Vajalik on autojuhiloa olemasolu.
Kasuks tuleb töökogemus tootmis- ja/või rahvusvahelises ettevõttes.

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, tööalast väljaõpet ja enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ e-mail: cv@areserv.ee,
märgusõna:"ABB"
Töökoht asub ABB elektrimasinate tehases JÜRIS!

Tööpakkumise number
#27202