Värsked tööpakkumised

Allhankejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233703

Tööpakkumise number

233703

Töö kirjeldus

Kas Sina suudad korraldada allhanke osakonna töö viisil, mis kindlustab meeskonna sujuva töökorralduse ja funktsiooni edasiarenduse? Kui jah, siis kandideeri julgelt tööle, mille peamised ülesanded on:
• osakonna igapäevase töö koordineerimine
• suuremahuliste ja vastutusrikaste allhankeprojektide juhtimine
• allhankefunktsiooni arendamine
• müügi- ja turunduse divisjoni juhtgrupi töös osalemine

Nõudmised kandidaadile

See töö on sobiv väljakutse Sulle kui:
• oled tulemuslikult juhtinud suuremahulisi ning kompleksseid projekte
• Sul on kõrgharidus ja soovitavalt tootmises töötamise kogemus
• oled juhtinud meeskonda, kuhu kuuluvad inimesed erinevatest kultuuridest
• oled juurutanud kvaliteedijuhtimise süsteeme
• suudad erialastel teemadel suhelda eesti, vene ja inglise keeles
• Sinu kaastöötajad tunnevad Sind kui inimest, kes on otsustusvõimeline, mõtleb kiirelt ning hindab väljakutset lahendada ebastandardseid olukordi

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:
• asjatundlik ja teotahteline meeskond
• huvitav ja vastutusrikas töö
• võimalus anda oma panus funktsiooni edasiarendusse

Lisainfo

Töö asukohaks on Jõhvi ja Narva

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, mis rahvusvaheliselt tegutseb Enefit kaubamärgi all, pakub laia valikut konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika ja tööstuse valdkonnas. Komplekssete tööstusprojektide tervikteenus hõlmab nii projekteerimist ja valmistamist kui ka paigaldatud seadmete hooldust. Peamiselt tegeleme elektrijaamade ja õlitehaste tehnoloogialahenduste arendamisega.