Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #632665
Kaugtöö võimalus

Alexela koostööpartner NeleTalent otsib värbamisspetsialisti

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 23. detsember 2019
Kuulutus aegub:21. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Alexela koostööpartner NeleTalent ootab enda värbamisbüroosse uut värbamisspetsialisti, kellele meeldib viia kokku tööotsija ja tööandja!

Ootused kandidaadile

Uuelt tegijalt ootame:
*Kogemust värbamises
*Sul on hea meel viia kokku tööotsija ja tööandja
*Sa tead, mis on pingetaluvus ja suudad sellega toime tulla
*Oskad nii eesti kui ka vene keelt
*Oled leidlik ja näitad üles isiklikku initsiatiivi

Ettevõte pakub

NeleTalent pakub:
*Valdav osa värbamisest on ettevõttele Alexela
*NeleTalent School (väljaõpe+tunnistus)
*Sporditoetus
*Töövahendid
*Kord kuus meeskondlik lõuna/õhtusöök
*Kord kvartalis meeskondlikud väljasõidud
*Tulemustasu (nii palju kui panustad, nii palju ka teenid)
*Tööaeg: pole oluline
*Töökoht: kodukontor

Tööpakkumise number
#632665

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2019

Alexela on eestimaine ettevõte, mis sündinud koos taasiseseisvunud Eestiga ja mis on mitmes valdkonnas meie riigi parimate seas. Areneme kiiresti paljudes valdkondades ja ootame endaga liituma uudishimulikke ja teotahtelisi inimesi, kes tahavad kasvada koos meiega ning jagada meile oma tarkust ja kogemust.

Vaata rohkem