ALDO otsib superkangelast, kes JUHIKS Viru keskuse jalanõukuningriiki!
Tööpakkumise number #755560
Veebipõhine värbamine

Apranga OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Täpsemalt:
⚡️võtaks üle juhtimise ning korraldaks efektiivselt kaupluse igapäevaelu;
⚡️viiks koos tiimiga ellu müügieesmärke ja oleks käed külge suhtumisega - klientide abistamine on Sinu jaoks loomulik osa tööst;
⚡️motiveeriks, arendaks ja koolitaks töötajaid;
⚡️hoiaks sisekliima mõnusa ja paneks inimesed enda ümber naeratama.

Ootused kandidaadile

Oled meie #superkangelane, kui:
⚡️Sul on varasem tiimijuhtimise kogemus, pluss kui see on jaekaubandus valdkonnas;
⚡️Sa eelistad rahulikumat töökeskkonda, sest siis on rohkem aega inimestele keskenduda;
⚡️Sa naudid tiimitööd ja noorte arengu toetamist;
⚡️Sa oled suur moehuviline ja Sulle meeldib mõte, et näed esimesena Aldo uusi kollektsioone;
⚡️kasuks tuleb väga hea inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
⚡️personaalset ja põhjalikku väljaõpet;
⚡️väga nooruslikku ettevõtet;
⚡️võimalust oma tiim ise kokku panna;
⚡️püsivat tööd Viru keskuses;
⚡️sporditoetust (Stebby);
⚡️müügiboonust;
⚡️motivatsioonikoolitusi ja palju muud põnevat.

Tööpakkumise number
#755560

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2022
ALDO otsib superkangelast, kes JUHIKS Viru keskuse jalanõukuningriiki! ALDO otsib superkangelast, kes JUHIKS Viru keskuse jalanõukuningriiki!

Apranga OÜ

Apranga grupp on Baltimaade üks juhtivaid rõivaste jaemüüjaid. Kiiresti kasvava kauplusteketi igapäevaelu iseloomustavad dünaamiline keskkond, moeteadlikud ja professionaalsed töötajad, maailmakuulsad kaubamärgid ning moodi ja stiili hindavad kliendid.
Teiste hulgas esindatakse selliseid kaubamärke nagu Zara, Bershka, Mango, Armani Exchange, Burberry ja paljud teised.

Meie meeskond koosneb rohkem kui 2300 inimesest, kelle jaoks M O O D on E L U S T I I L. Me usume, et ettevõtte edu ja tulemused sõltuvad iga meeskonnaliikme panusest, mille tõttu väärtustame ja austame oma töötajaid ning tagame nende pideva arengu.

Mood on meie kirg! Kui ka Sinu oma, siis liitu meiega!

-APRANGA pere

Vaata rohkem