Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123705

Alarmsüsteemide paigaldaja ja ülevaataja Küprosele

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Larnacas asuv elektroonikaseadmete tootmise, paigaldamise ja hooldamisega tegelev ettevõte Protonics LTD (http://www.protonics.net) vajab alarmsüsteemide paigaldajat ja ülevaatajat.

Ootused kandidaadile

Inglise keele oskus suhtlustasandil, lisaks erialase terminoloogia valdamine.
Vajalik on kogemus:
- alarmsüsteemide installeerimisel ja programmeerimisel, keskuste üles seadmine ja ühendamine
- Tulekahjualamide tava- ja adressaatandmebaaside loomine
- CCTV süsteemi kaamerate tundmine, DRV, stand-alone, LANiga töötamine, internetiühendus, videovalve
- Building Management System (BMS)

Kasuks tuleb:
- Erialane kõrgharidus
- 3 aastat töökogemust analoogsel alal
- Väga head teadmised arvutist, LAN, WAN, Internet
- juhilubade olemasolu
- karistusregistri puudumine

Ettevõte pakub

palk £950CYP (Küprose naela) brutto, 25650 EEK kuus
töölepingu kestvus 2 aastat (võimalik lepingu pikendamine)
tööaeg 6 päeva nädalas, 9 tundi päevas

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata inglisekeelne CV!
Vajadusel abistame lennupiletite hankimisel.

Tööpakkumise number
#123705

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personali-alaseid teenuseid. Staff Consulting OÜ klientideks on nii tööpakkujad (peamiselt ärikliendid) kui ka tööotsijad Eestist kui ka välisriikidest. Staff Consulting OÜ teenuste kasutamine on lihtne. Personaliotsingu teenused - hindamine, valik, värbamine. Personalialased konsultatsioonid, tööpakkumiste andmebaas. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee

Vaata rohkem